Deweloperzy

Deweloperzy

ARS Developer Boguszewski Spółka Jawna

Deweloper jest wykonawcą wielorodzinnych budynków mieszkalnych (bliźniaki, segmenty, domy czterorodzinne) na terenie gminy Kobyłka.
Firma nasza powstała w 2002 roku i od tego czasu zrealizowała 8 inwestycji, łącznie 303 mieszkań na terenie całej gminy. Wszystkie nasze osiedla położone są w zacisznych miejscach z dala od zgiełku miasta w otoczeniu łąk i lasów.

Willa Developer Krzysztof Szubierajski i Wspólnik Spółka Jawna

Nasza Firma z siedzibą w Radzyminie zajmuje się budową w systemie developerskim budynków mieszkalnych wielorodzinnych. Inwestujemy w budownictwo mieszkaniowe wielorodzinne uwzględniając potrzeby naszych klientów..

Dom Development S.A.

Jesteśmy wiodącym deweloperem na polskim rynku, o wieloletnim doświadczeniu i ugruntowanej pozycji na rynku budownictwa mieszkaniowego – z sukcesami działamy od 1996 roku. W październiku 2006 roku dołączyliśmy do prestiżowego grona spółek giełdowych, co dodatkowo wzmocniło naszą wiarygodność oraz transparentność, zarówno wśród inwestorów, akcjonariuszy, jak i Klientów.

Bouygues Immobilier Polska

Firma Bouygues Immobilier rozpoczęła swoją działalność we Francji w 1956 roku. Dzisiaj działa ona w pięciu krajach Europy (Francji, Portugalii, Hiszpanii, Belgii oraz Polsce), gdzie jest jednym z największych i najbardziej znanych deweloperów, który w 2010 roku sprzedał ponad 14 000 mieszkań. Bouygues Immoblier należy do grupy Bouygues, obok takich firm jak: Bouygues Telecom, TF1, Bouygues Construction, Colas i Alstom.

J.W. Construction Holding S.A.

Największy polski deweloper mieszkaniowy, budujący w Warszawie i innych miastach kraju: Łodzi, Gdyni, Katowicach, Poznaniu, Szczecinie oraz za granicą. Spółka jest liderem na warszawskim rynku mieszkaniowym, gdzie prowadzi działalność od 1994r. W tym czasie wybudowała i ma w trakcie realizacji blisko 25 000 mieszkań i 350 domów jednorodzinnych.

Jezierski Business Park Sp. J.

Firma powstała w marcu 2011r. Posiada 15 – letnie doświadczenie w budowaniu obiektów handlowo – mieszkalnych. Obecnie prowadzi sprzedaż lokali handlowo-usługowych oraz mieszkalnych w Warszawie oraz lokali usługowo-handlowych w Radzyminie w nowo wybudowanej Galerii Radzymin.